O Nas

Navigeo – odkryj naszą drogę do niezawodnych pomiarów geodezyjnych

W Navigeo wierzymy, że droga do niezawodnych pomiarów geodezyjnych prowadzi przez zrozumienie potrzeb klienta, jasne zasady współpracy i używanie wysokiej jakości sprzętu pomiarowego. To zawód wymagający dużej wiedzy technicznej i odpowiedzialności. Od 2017 roku specjalizujemy się w dokładnych pomiarach i sporządzaniu szczegółowych map do celów projektowych na terenie północno-wschodniej Polski oraz w innych częściach kraju.

Poznaj wartości, które wpływają na efekty naszej pracy.

Dobierzemy odpowiednich ekspertów

Dbamy o sprawny przebieg współpracy. Utworzyliśmy kilka działów, które zajmują się różnymi zadaniami, takimi jak prace kameralne, pomiary terenowe, finanse i księgowość, marketing, ofertowanie i wycena. Każdy etap realizacji Twojego zlecenia będzie prowadzony przez specjalistę posiadającego odpowiednie kwalifikacje.

W Navigeo zatrudniamy specjalistów z dziedziny geodezji, którzy mają bogate doświadczenie w swoim fachu – niektórzy z nich pracują w zawodzie już od 15 lat. Ich specjalizacją jest tworzenie szczegółowych map do celów projektowych, bezbłędnych wytyczeń i rzetelnych inwentaryzacji, co z kolei zapewnia bezpieczeństwo inwestycji i pozwala uniknąć niepotrzebnych strat finansowych wynikających z błędów pomiarowych.

Napisz do nas, a dobierzemy do Twojego projektu ekspertów, którzy od początku do końca zadbają o sprawny przebieg prac.

Cenimy przejrzyste zasady współpracy

Na samym początku naszej współpracy przedstawimy Ci pełną wycenę usługi, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek związanych z kosztami. Zrealizujemy Twoje zlecenie z najwyższą precyzją i zgodnie z wymaganiami. Dzięki dedykowanej aplikacji zyskasz pełną kontrolę nad postępem naszych prac. Udostępnimy Ci dokumentację fotograficzną z miejsca pomiaru oraz opracowania pomiarów w formacie dxf lub innym wymaganym. Każdy etap zlecenia zostanie oznaczony specjalnym statusem, co pozwoli Ci na bieżąco śledzić postępy współpracy.  W dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie pobierzesz potrzebne dokumenty. Wszystko to umożliwi efektywną i szybką pracę, a także zaoszczędzi Twój cenny czas.

W jakich inwestycjach uczestniczyliśmy?

O Nas

Wykorzystujemy nowoczesne technologie

Korzystamy z nowoczesnych technologii, które zapewnią Ci większą dokładność pomiarów i szybsze wykonanie prac. Wykorzystujemy sprzęt geodezyjny od wiodącego producenta, jakim jest TOPCON, dzięki czemu prowadzimy precyzyjne pomiary geodezyjne, współpraca przebiega sprawnie, a koszty z nią związane są minimalizowane. 

Wykorzystanie drona do tworzenia map 3D pozwala na uzyskanie dokładniejszych wyników pomiarów i ułatwia projektowanie infrastruktury. Zyskasz pewność, że projekty, które zostaną wykonane na podstawie dokładnych pomiarów geodezyjnych, będą odpowiadały rzeczywistym warunkom terenowym i spełnią Twoje oczekiwania.

Szukasz specjalisty z zakresu geodezji, który posługuje się nowoczesnym sprzętem?

Wytyczonych linii energetycznych
+ 0 km
Wytyczonych linii światłowodowych
+ 0 km
Obsłużonych farm fotowoltaicznych
+ 0 MW
Przygotowanych map do celów projektowych
+ 0 ha

Porozmawiajmy o wspólnym projekcie

Potrzebujesz skrupulatnych usług geodezyjnych?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze nowoczesne biuro w Białymstoku. Z myślą o Twojej wizycie przygotowaliśmy salę spotkań, recepcję oraz pracownię. Wybierz swoją ulubioną formę kontaktu.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Przekaż zlecenie drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy.

Śledź postępy prac w aplikacji

Otrzymasz login i hasło do naszego systemu, który usprawni współpracę. W każdej chwili będziesz mógł pobrać niezbędne dokumenty bez wychodzenia z domu.

Odbierz sporządzoną dokumentację

Po opracowaniu zlecenia udostępnimy Ci dokumentację w aplikacji lub wyślemy ją do Ciebie za pomocą kuriera.