Aplikacja

Skorzystaj z intuicyjnej aplikacji i ciesz się pełną kontrolą nad zleceniem!

W Navigeo cenimy wygodną komunikację i efektywną współpracę. Chcemy, byś na bieżąco śledził postępy naszych prac i szybko uzyskiwał odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące zleceń.

Stworzyliśmy intuicyjną aplikację do śledzenia prac, komunikacji i przeglądu dokumentacji geodezyjnej.

Odkryj nowy standard współpracy z firmą geodezyjną!

Zobacz, dlaczego warto wybrać tę nowoczesną formę kontaktu.

Śledź postępy prac

Nie musisz dzwonić lub umawiać się na spotkania osobiste, by dowiedzieć się, jakie prace zostały wykonane. Dzięki aplikacji na bieżąco śledzisz postępy prac z dogodnego dla siebie miejsca i o dowolnej porze. Wszystkie informacje są dostępne w aplikacji, co oszczędza Twój czas i wysiłek.

Pobieraj dokumenty w dowolnym momencie

Aplikacja pozwala na przeglądanie różnych dokumentów geodezyjnych, takich jak mapy, plany, raporty, zdjęcia czy wyniki pomiarów. Z łatwością przejrzysz te pliki bez konieczności ich drukowania. Zmniejszysz zużycie papieru oraz oszczędzisz koszty związane z drukiem i wysyłką dokumentów.

Zadawaj pytania

Korzystając z aplikacji, możesz otrzymać natychmiastową odpowiedź na swoje pytania. Nie musisz czekać na połączenie telefoniczne lub odpowiedź na e-mail. To oszczędza czas i eliminuje potrzebę oczekiwania na informacje. Nie musisz czekać na otwarcie biura, aby uzyskać potrzebne informacje.

Pobieraj materiały z dowolnego urządzenia

Możesz pobierać i udostępniać pliki z urządzeń takich jak smartfon, tablet czy komputer. Nie musisz nosić ze sobą papierowych dokumentów ani przejmować się zgubionymi plikami. To bardzo wygodne, gdy potrzebujesz szybkiego dostępu do informacji na budowie lub podczas spotkań z innymi specjalistami.

Ciesz się bezpieczeństwem

Korzystając z aplikacji, masz pewność, że Twoje dane są chronione. Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe czy szyfrowanie danych, aby chronić prywatność i poufność informacji.

Przechowuj pliki w jednym miejscu

Nie musisz już szukać dokumentów na różnych urządzeniach lub w różnych folderach. To ułatwi Ci zarządzanie dokumentacją i zapewni łatwy dostęp do potrzebnych informacji w dowolnym momencie.

Chroń środowisko

Kontakt za pomocą aplikacji eliminuje konieczność drukowania i zużywania dużej ilości papieru oraz redukuje emisję dwutlenku węgla związanej z produkcją i transportem dokumentów.

Unikaj zbędnych formalności

Aplikacja usprawni Twoją współpracę z naszą firmą geodezyjną i sprawi, że przekazywanie dokumentów będzie szybsze, a wszystkie dane zaktualizowane.

Oszczędzaj czas

Szybko i w łatwy sposób zgłosisz nowe zlecenie bez konieczności pisania długich e-maili czy dzwonienia. Automatycznie poinformujemy Cię o postępach w realizacji zlecenia. To zwiększy przejrzystość procesu i skróci czas oczekiwania na potrzebne dane.

Poznaj opinie na temat aplikacji

Pokochali wygodny kontakt dzięki aplikacji

Jak działa aplikacja?

Po zgłoszeniu zlecenia zostaniesz zarejestrowany w aplikacji. Otrzymasz dane do logowania, które pozwolą Ci uzyskać łatwy dostęp do panelu klienta.

Po zalogowaniu do panelu klienta zyskasz dostęp do statusu swojego zlecenia. Będziesz śledził postępy realizacji prac.

Uzyskasz dostęp do dokumentacji fotograficznej z miejsca pomiaru oraz innych ważnych plików związanych ze zleceniem takich jak dokumenty otrzymane z Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej. Możesz je pobrać w dowolnym momencie.

Korzystaj z wybranych formatów. W zależności od wymagań i charakteru zlecenia, aplikacja umożliwi udostępnienie plików w formatach DXF lub innych.

Dostaniesz powiadomienia o aktualizacji dokumentów związanych ze zleceniami.

Otrzymasz dostęp do aplikacji i możliwość pobierania materiałów przez okres 2 lat, co da Ci możliwość ponownego korzystania z dokumentacji i plików w przyszłości.

Kontakt

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

Z troski o Twój czas i pieniądze jako jedyna firma geodezyjna wprowadzamy możliwość zamówień naszych usług online. Jeśli mieszkasz w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od siedziby naszej firmy, możesz skorzystać z usług geodezyjnych bez wychodzenia z domu.

Już nie możemy się doczekać wspólnego projektu!